Żaluzje poziome
Plisy
Żaluzje pionowe
Roletki materiałowe
Żaluzje drewniane
Ramki antyinsektowe
Rolety zewnętrzne
Tapety natryskowe

Folie okienne


Żaluzje poziome

Najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem. Stosowane jako element uzupełniający okno, jak również element dekoracyjny. Żaluzje poziome są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym - sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew. Mogą byc instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych, na zewnątrz okna lub między szyby.

Plisy

Awangardowa zasłona produkowana na bazie komponentów do produkcji żaluzji poziomych. Skutecznie chronią przed światłem oraz gwarantują imtymność. Wykonane z materiałów poliestrowych coraz częściej stanowią konkurencję dla takich osłon przeciwsłonecznych jak rolety tekstylne czy żaluzje poziome.


Żaluzje pionowe

Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodując rozproszenie światła lub zaciemnienie pomieszczenia. Duży wybór tkanin pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do wyposażenia wnętrza, tworząc przyjemne warunki do pracy i wypoczynku. Żaluzje pionowe mogą być stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielania stanowisk pracy.


Roletki materiałowe

Bardzo popularna forma osłony przed słońcem, stosowana jest również jako element dekoracyjny. Szeroka kolekcja tkanin jednokolorowych i wzorzystych, antystatycznych i impregnowanych; mogą być stosowane przez długi czas bez obawy przed zabrudzeniem. Mogą być instalowane do okien PCV bez ingerencji w ramę okienną, doskonale nadają się do montażu w oknach dachowych.Żaluzje drewniane

Wykonane są z drewna balsowego o wysokiej jakości, dostępne w kilku kolorach - sznurek drabinka i rynny w kolorze listew. Bardzo dobrze komponują się z dodatkami z drewna, skóry lub ratanu.

Ramki antyinsektowe

Skuteczna ochrona przed owadami i insektami.Rolety zewnętrzne zabezpieczające

Wykonane są ze specjalnie wyprofilowanego wysokogatunkowego aluminium. Pozwalają zaoszczędzić straty ciepła, nawet do 40%; powodują obniżenie poziomu hałasu, podnoszą estetykę budynku, zabezpieczają przed włamaniem. Mogą być podnoszone i opuszczane za pomocą paska, linki, korby lub silnika elektrycznego. W przypadku obsługi elektrycznej można wykorzystać różne rodzaje sterowania.

Tapety natryskowe: